• Tadapox 20

Tadapox 20mg - zlepšená erekce - Vylepšený "CIALIS"
 
Léčivá látka: Tadalafil (účinná ltáka jak má CIALIS)
Obsah látky v 1 tabletě: 20mg 
Účinek se dostavuje: 30 - 60 minut po požití
Účinek trvá: až 36 hodin
Obsah 1 balení: 10 ks potahovaných tablet
Výrobce: Ajanta Pharma
 
 
Tadapox 20 mg.Tadapox (Tadalafil) úspěšně léčí impotenci a problémy s erekcí (erektilní dysfunkci) a po jejím užití je umožněno každému muži dosáhnout kvalitní a dlouhotrvající erekce a užít si lepší a delší sexuální styk. Tadapox obsahuje látku Tadalafil, která stimuluje prokrvení penisu a tím pomáhá ke snadnému a rychlému dosažení kvalitní erekce, která úspěšně pomáhá v boji proti předčasné ejakulaci. Tadapox (Tadalafil) účinkuje již po 30-60 minutách od užití a jeho účinek trvá až 36 hodin. Tadapox (Tadalafil) je nejoblíbenějším lékem na léčbu impotence a předčasné ejakulace. Je vyráběn světovou farmaceutickou společností Ajanta Pharma.
 
 
Jedna tableta Tadapox 82mg obsahuje 20mg Tadalafil.
 
Dávkování Tadapox (Tadalafil):
 
Doporučená počáteční dávka je polovina 20 mg tablety Tadapox (Tadalafil) 30-60 minut před sexuální aktivitou. Pokud je účinek této dávky dostatečný, pak je třeba zvýšit dávku na jednu celou 20mg tabletu. Tadapox (Tadalafil) není vhodné užívat víckrát než jednu 20mg tabletu Tadapox denně. Účinky Tadapox (Tadalafil) se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Účinek Tadapox se dostavuje po 30-60 minutách od užití. Účinek Tadapox (Tadalafil) trvá až 36 hodin. Před užitím Tadapox (Tadalafil) se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.
 
Tadapox (Tadalafil) nesmí užívat:
 
Pacienti kteří prodělali infarkt nebo mají jiné problémy se srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Tadalafi. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím Tadapox (Tadalafil) se svým lékařem. Společné užívání přípravku s dalšími léky vyžaduje schválení vaším ošetřujícím lékařem, speciálně v případě, pokud užíváte přípravky cimetidinu, erythromycin a Ketoconazol.
 
Tadapox (Tadalafil ) nesmí užívat lidé kteří trpí:
 
- Mani nebo manickou depresí
- cukrovka
- Onemocnění jater
- psychóza
- záchvaty
-
 
 
Jak užívat Tadapox (Tadalafil ) uchovává:
 
Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tadapox 20

  • Výrobce: Kamagra
  • Kód výrobku: Tadapox 20
  • Dostupnost: Na skladě
  • 430kč

  • Cena bez DPH: 430kč

Dostupné možnosti